צוות העמותה

WhatsApp Image 2023-01-25 at 11.30.41
אבי ילאו
מנכ"ל

מרצה, אקטיביסט ויזם חברתי. חבר ועד מנהל במספר ארגונים חברתיים, ביניהם האגודה לזכויות האזרח בישראל, נאקוג', וכמו כן חבר במספר התארגנויות וולונטריות, חברתיות, שתכליתן מיגור תופעות האפליה והגזענות והובלת שינוי בר-קיימא לכל אזרח ותושב במדינת ישראל ללא הבדל של דת, גזע, לאום, נטייה מינית או צבע.נבחר להיות אחד מ-20 האנשים מעוררי השראה של ועידת המשפיעים של ערוץ 12, ולאחד מ-40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40 של עיתון "גלובס".

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ובעל תעודת דירקטור. כמו כן בוגר קורס ניהול בכיר בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד Harvard Business School (HBS).

רחל עזריה גטהון
רחל עזריה גטהון
סמנכ"לית

מתגוררת בקריית גת, נשואה למלאכי ואמא לשלושה כוכבים.
בעלת תואר ראשון בעו"ס.
המשפט שמלווה אותי בעשייה הוא : ״עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל״.

מולויה אייטגב
מוליה אייטגב
מדריכת קבוצות ורכזת מבוגרים
מתגוררת בקרית גת, נשואה לטדסה, אמא ל- 6 וסבתא לנכדה מהממת, עלתה מאתיופיה בשנת 90 בגיל 16. המשפט שמלווה אותי בעשייה שלי :"תְּאָמוֹ תְּמִמַקֵט אֶסְקֶדֵּמוֹ מֵתֶנְקֵּק"(פתגם אמהרי) – מאמינה שצריך להקדים תרופה למכה!
גאולה הדראי
גאולה הדראי
מנהלת תיירות
עלתה מאתיופיה דרך סודן בשנת 82 בגיל 10. מתגוררת בקריית גת, אמא לשלושה בנים, גרה בקרית גת. בין שלל עיסוקיה היא גם סטייליסטית טיפולית ומנחת קבוצות. המוטו שלה הוא : ״צריך שכל איש ידע ויבין, שבתוך תוכו דולק נר.. ועליו לעמול ולגלות את אור הנר ברבים, ולהדליקו לאבוקה גדולה ולהאיר את העולם כולו.״(הרב קוק)
אברהם מניואב
אברהם מניואב
רכז לוגיסטי

מתגורר בקרית גת, נשוי לרות ואב ל- 8, עלה בשנת 1982 בגיל 10 מאתיופיה.
עבורי הכפר הוא בית!
"דע מאין באת ולאן אתה הולך".

אילנה יוסף
אילנה יוסף עזריה
מנהלת המשרד ומרכז ההזמנות

מנכ"לי הנני לשעבר

משה סולומולן
משה סולומון

משה סולומון – חבר כנסת ה-25 וסגן יו"ר הכנסת.
יליד 1975, אב לשישה מקרית גת, מייסד עמותת הנני – רשת קהילות משימתיות.
עלה ארצה בשנת 1983. בהיותו בן שש יצא למסע של כ- 1000 קילומטרים מאתיופיה לירושלים.
בהגיעו לארץ השתלב בחברה הישראלית, התחנך במוסדות הציונות הדתית, הוסמך לרבנות, השלים תואר ראשון בלימודי א"י ותואר שני במדעי היהדות, למד הנחיית קבוצות במכללת ספיר ועבד בתפקידי ניהול והדרכה בתנועת הנוער בני עקיבא ובחברה להגנת הטבע.
מטייל הרבה ברחבי ארצנו היפה , בזמנו החופשי מתנדב בעשייה קהילתית ולאומית – יחידות חילוץ והצלה, חובש במד"א ומסייע בארגון ידידים
בצבא שירת כקצין בחטיבת הצנחנים, וכיום הוא סא"ל בשירות פעיל במילואים 

הדר פנטהון
הדר פנטהון

מתגוררת באשקלון, נשואה לדני ואמא לשישה.

הנני עבורי זה הבית כבר 15 שנה. מאמינה בעשייה שלנו שמשפיעה במעגלים מתרחבים על כל החברה הישראלית, ומשנה את המציאות לטובה עבור הילדים שלנו. עו"סית בנשמה, בשעות הפנאי היא סוכנת מסעות לאנשים עם חלומות.